-10%

Колодки гальмівні барабанні ЗАДН FIAT PUNTO 93-99, TEMPRA 90-96, TIPO 88-95 4179.01 (opt-om)
950 ₴
855 ₴
- Готово до відправки
- Код: RS 4179.01
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Колодки гальмівні барабанні ЗАДН FIAT PUNTO 93-99, TEMPRA 90-96, TIPO 88-95 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
RS 4179.01

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
4179.01
(Remsa)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Вага |
|
|
| Гальмівна система |
|
|
| Додатковий виріб / додаткова інформація |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 55000217 | ATE | 03013702072 | BOSCH | 0986487250 |
| BREMBO | S23510 | DELPHI | LS1378 | FERODO | FSB263 |
| LPR | 04780 | LPR | 05040 | NK | 2723482 |
| PROFIT | 50010263 | REMSA | 417900 | TRW | GS8269 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки Fiat PUNTO (176_) | Колодки Fiat PUNTO Кабріолет (176_) | Колодки Fiat PUNTO VAN (176_) |
| Колодки Fiat TEMPRA (159_) | Колодки Fiat TEMPRA S.W. (159_) | Колодки Fiat TIPO (160_) |
| Колодки Fiat UNO (146_) | Колодки LANCIA DEDRA (835_) | Колодки LANCIA DEDRA SW (835_) |
| Колодки LANCIA DELTA II (836_) | Колодки LANCIA Y10 (156_) | Колодки LANCIA Y (840_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remsa |
| Код запчастини | 417901 |
| Стан | Новий |
| Тип | Барабанні |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 32 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Tipo, Punto, Tempra, Dedra, Delta, Uno |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 180 мм |
| Вага | 1,124 кг |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з важелем |
| Код товару | RS 4179.01 |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Гальмівна система | Bendix |
Інформація для замовлення
- Ціна: 855 ₴

