-10%

Колодки гальмівні барабанні ЗАДН FIAT DOBLO 01- FSB604 (opt-om)
1 816 ₴
1 634,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: FE FSB604
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Колодки гальмівні барабанні ЗАДН FIAT DOBLO 01- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
FE FSB604

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
FSB604
(FERODO)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Гальмівна система |
|
|
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Додатковий виріб / додаткова інформація |
|
|
| Знак відп. |
|
|
| Ширина |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 03013704152 | BOSCH | 0986487626 | BREMBO | S23524 |
| DELPHI | LS1916 | FERODO | FSB4187 | FIAT | 7082149 |
| FIAT | 7083041 | FIAT | 77362452 | FIAT | 98845054 |
| FTE | BB1305A1 | LPR | 07810 | LPR | 08650 |
| NK | 2723677 | PROFIT | 50010604 | REMSA | 412500 |
| REMSA | 412501 | TRW | GS8442 | ZIMMERMANN | 109901127 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки CADILLAC CTS | Колодки Fiat DOBLO Мінівен (119_, 223_) | Колодки Fiat DOBLO Фургон/мінівен (223_) |
| Колодки Fiat STRADA Пікап (178_, 278_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferodo |
| Код запчастини | FSB604 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Fiat, Cadillac |
| Сумісність з моделлю | Doblo, CTS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,6 кг |
| Висота паковання | 10 см |
| Довжина паковання | 21,6 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з важелем |
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній | 228,6 мм |
| Знак відп. | E990R01162/626 |
| Код товару | FE FSB604 |
| Тип | Барабани |
| Гальмівна система | Bendix |
| Ширина | 42 мм |
| Ширина паковання | 19,2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 634,40 ₴

