-10%

Колодки гальмівні барабанні FIAT DOBLO 1.3-2.0D 2010- 0 986 487 773 (opt-om)
2 004 ₴
1 803,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: BO 0986487773
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Колодки гальмівні барабанні FIAT DOBLO 1.3-2.0D 2010- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BO 0986487773

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 986 487 773
(BOSCH)
| Характеристика |
|
|
| Гальмівна накладка |
|
|
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 03013705052 | BLUE PRINT | ADBP410026 | BREMBO | S59531 |
| DELPHI | LS2050 | FERODO | FSB4191 | FIAT | 1605166 |
| FIAT | 1605188 | FIAT | 51928531 | FIAT | 77365346 |
| FIAT | 77367388 | FIAT | 95515317 | LPR | 01101 |
| NK | 2723808 | OPEL | 1605166 | OPEL | 1605188 |
| OPEL | 95512096 | OPEL | 95515317 | OPEL | 95530529 |
| PROFIT | 50014191 | REMSA | 426300 | TRW | GS8799 |
| VAUXHALL | 95515317 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки Fiat DOBLO Автобус (263_) | Колодки Fiat DOBLO Cargo (263_) | Колодки Fiat DOBLO Платформа/шасі (263_) |
| Колодки Opel COMBO Tour (X12) | Колодки Opel COMBO Фургон/мінівен (X12) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986487773 |
| Стан | Новий |
| Тип | Барабанні |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр барабану | 254 мм |
| Ширина | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гальмівна накладка | з накладкою |
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній | 254 мм |
| Код товару | BO 0986487773 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 803,60 ₴

