-10%

Колодки гальмівні барабанні FIAT DOBLO (263) 11-, DOBLO MPV (152) 10-, DOBLO PLATFORM/CHASSIS (263) 14 FSB4191 (opt-om)
2 685 ₴
2 416,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: FE FSB4191
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Колодки гальмівні барабанні FIAT DOBLO (263) 11-, DOBLO MPV (152) 10-, DOBLO PLATFORM/CHASSIS (263) 14- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
FE FSB4191

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
FSB4191
(FERODO)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Ширина |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 03013705052 | BLUE PRINT | ADBP410026 | BOSCH | 0986487773 |
| BREMBO | S59531 | DELPHI | LS2050 | FIAT | 1605166 |
| FIAT | 1605188 | FIAT | 51928531 | FIAT | 6001070516 |
| FIAT | 77365346 | FIAT | 77367388 | FIAT | 95512096 |
| FIAT | 95515317 | LPR | 01101 | NK | 2723808 |
| OPEL | 1605188 | OPEL | 95515317 | OPEL | 95530529 |
| PROFIT | 50014191 | REMSA | 426300 | TRW | GS8799 |
| VAUXHALL | 95515317 | VAUXHALL | 95530529 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки Fiat DOBLO Автобус (263_) | Колодки Fiat DOBLO Cargo (263_) | Колодки Fiat DOBLO Платформа/шасі (263_) |
| Колодки Opel COMBO Tour (X12) | Колодки Opel COMBO Фургон/мінівен (X12) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferodo |
| Код запчастини | FSB4191 |
| Стан | Новий |
| Тип | Барабанні |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 57 мм |
| Внутрішній діаметр барабану | 254 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,96 кг |
| Висота паковання | 9,7 см |
| Довжина паковання | 24,3 см |
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній | 254 мм |
| Код товару | FE FSB4191 |
| Ширина паковання | 22,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 416,50 ₴

