-10%

Колодки гальмівні барабанні (комплект 4 шт) ЗАДН SUBARU FORESTER (SF ) 03/97-09/02,SUBARU FORESTER (S S 78 505 (opt-om)
1 262 ₴
1 135,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: BM S78505
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Колодки гальмівні барабанні (комплект 4 шт) ЗАДН SUBARU FORESTER (SF_) 03/97-09/02,SUBARU FORESTER (SG_) 06/02-12/12,SUBARU IMPREZA COUPE (GFC) 01/93- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BM S78505

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
S 78 505
(BREMBO)
| Характеристика |
|
|
| Гальмівна система |
|
|
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 5507798 | ATE | 03013703022 | BLUE PRINT | ADS74113 |
| BOSCH | 0986487463 | DELPHI | LS1604 | FERODO | FSB339 |
| FTE | BB1123A1 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3517000 | LPR | 06230 |
| NK | 2744551 | PROFIT | 50010339 | REMSA | 466300 |
| SUBARU | 26257A010 | SUBARU | 26257A020 | SUBARU | 26257AA030 |
| SUBARU | 26257AA040 | SUBARU | 26257AA050 | SUBARU | 26257AA061 |
| SUBARU | 26257AA070 | SUBARU | 26257AA071 | SUBARU | 26257AA080 |
| SUBARU | 26257AA081 | SUBARU | 26296AA010 | SUBARU | 26298AA010 |
| SUBARU | 26298AA011 | SUBARU | 26298AA040 | SUBARU | 26694FE000 |
| TRW | GS8584 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки Subaru FORESTER (SF_) | Колодки Subaru FORESTER (SG_) | Колодки Subaru IMPREZA купе (GFC) |
| Колодки Subaru IMPREZA Ліфтбек (GC) | Колодки Subaru IMPREZA Універсал (GF) | Колодки Subaru IMPREZA Ліфтбек (GD) |
| Колодки Subaru IMPREZA Універсал (GG) | Колодки Subaru LEGACY I (BC) | Колодки Subaru LEGACY I Універсал (BC, BF, BJ) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | S78505 |
| Стан | Новий |
| Тип | Барабанні |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 36 мм |
| Внутрішній діаметр барабану | 229 мм |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, Impreza, Legacy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній | 229 мм |
| Код товару | BM S78505 |
| Гальмівна система | AKEBONO |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 135,80 ₴

