-10%

Колодки гальмівні барабанні (комплект 4 шт) ЗАДН HYUNDAI SONATA III 2.016V,2.5V624V,2.416V 98-01 0 986 487 768 (opt-om)
1 413 ₴
1 271,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: BO 0986487768
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Колодки гальмівні барабанні (комплект 4 шт) ЗАДН HYUNDAI SONATA III 2.016V,2.5V624V,2.416V 98-01,IV 2.0,2.7V6 01-04,KIA MAGENTIS (GD) 2.0, 2.5 V6 05/0 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BO 0986487768

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 986 487 768
(BOSCH)
| Характеристика |
|
|
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BLUE PRINT | ADG04130 | HYUNDAI | 583501CA00 | HYUNDAI | 5835038A30 |
| HYUNDAI | 583503CA10 | KIA | 583501CA00 | KIA | 5835038A30 |
| KIA | 583503CA10 | MOBIS | 5835038A30 | MOBIS | 583501CA00 |
| MOBIS | 583052KA00 | MOBIS | 5835039A00 | MOBIS | 583503CA10 |
| NK | 2734793 | PMC | PLA039 | REMSA | 424400 |
| REMSA | 424401 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки Hyundai GETZ (TB) | Колодки Hyundai SONATA IV (EF) | Колодки KIA MAGENTIS I (GD, MS) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986487768 |
| Стан | Новий |
| Тип | Барабанні |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 32 мм |
| Внутрішній діаметр барабану | 167 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Getz, Magentis, Sonata |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній | 167 мм |
| Код товару | BO 0986487768 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 271,70 ₴

