-10%

Колодки гальмівні барабанні (комплект 4 шт) ГАЛЬМІВНІ КОЛОДКИ БАРАБАН 0 986 487 700 (opt-om)
2 857 ₴
2 571,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: BO 0986487700
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Колодки гальмівні барабанні (комплект 4 шт) ГАЛЬМІВНІ КОЛОДКИ БАРАБАН (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BO 0986487700

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 986 487 700
(BOSCH)
| Характеристика |
|
|
| Гальмівна накладка |
|
|
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BLUE PRINT | ADN14152 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3501052 | NISSAN | 440600X825 |
| REMSA | 418400 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки Nissan TERRANO II (R20) | Колодки Nissan CABSTAR E (TL_, VL_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986487700 |
| Стан | Новий |
| Тип | Барабанні |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр барабану | 280 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Terrano, Cabstar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гальмівна накладка | з накладкою |
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній | 280 мм |
| Код товару | BO 0986487700 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 571,30 ₴

