-10%

Колодки гальмівні барабанні (комплект 4 шт) MAZDA 1989-1994 55-03-388 (opt-om)
761 ₴
684,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: ASH 55-03-388
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Колодки гальмівні барабанні (комплект 4 шт) MAZDA 1989-1994 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
ASH 55-03-388

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
55-03-388
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 03013702392 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3503014 | LPR | 05800 |
| MAZDA | B4Y52638ZB | MAZDA | BSY626382 | MAZDA | BSY62638X |
| MAZDA | BSY62638Z | NK | 2732500 | PROFIT | 50010315 |
| REMSA | 419000 | TRW | GS8290 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки Mazda 323 III Station Wagon (BW) | Колодки Mazda 323 C IV (BG) | Колодки Mazda 323 F IV (BG) |
| Колодки Mazda 323 S IV (BG) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 5503388 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Призначення | Задні колеса |
| Діаметр барабана | 200 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 323 |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 200 мм |
| Код товару | ASH 55-03-388 |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Тип | Барабани |
| Ширина | 26 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 684,90 ₴

