-10%

Клапан двигуна IN VW AAM 38X7X91.8 R6451/S (opt-om)
217 ₴
195,30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: FR 6451
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Клапан двигуна IN VW AAM 38X7X91.8 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
FR 6451

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
R6451/S
(FRECCIA)
| Характеристика |
|
|
| O тарілки клапана |
|
|
| O штока клапана |
|
|
| Довжина |
|
|
| Кут фаски сідла клапана |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Технологія з'єднання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AE | V94450 | BGA | V996032 | KS | 50004599 |
| KS | 33410 | SWAG | 30937220 | VW | 048109601E |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Клапан VW CADDY II Мінівен (9K9B) | Клапан VW CADDY II Фургон/мінівен (9K9A) | Клапан VW GOLF III (1H1) |
| Клапан VW GOLF III Variant (1H5) | Клапан VW GOLF III Cabriolet (1E7) | Клапан VW GOLF IV Cabriolet (1E7) |
| Клапан VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) | Клапан VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) | Клапан VW POLO III CLASSIC (6V2) |
| Клапан VW POLO Variant (6V5) | Клапан VW VENTO (1H2) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Freccia |
| Код запчастини | R6451S |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Polo, Golf, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| O тарілки клапана | 38 мм |
| O штока клапана | 7 мм |
| Довжина: | 91,8 мм |
| Код товару | FR 6451 |
| Кут фаски сідла клапана | 45 ° |
| Матеріал | Хромкрем'яниста сталь |
| Технологія з’єднання | I |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195,30 ₴

