-10%

Клапан двигуна IN BMW N57 27.5X6X99.8 V166190 (opt-om)
256 ₴
230,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: BGA V166190
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Клапан двигуна IN BMW N57 27.5X6X99.8 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BGA V166190

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
V166190
(BGA)
| Характеристика |
|
|
| O тарілки клапана |
|
|
| O штока клапана |
|
|
| Довжина |
|
|
| Кут фаски сідла клапана |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AE | V95042 | BMW | 11347799612 | FRECCIA | 6619 |
| KS | 111221 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Клапан BMW 3 (E90) | Клапан BMW 3 Touring (E91) | Клапан BMW 3 купе (E92) |
| Клапан BMW 5 (E60) | Клапан BMW 5 Touring (E61) | Клапан BMW 6 (E63) |
| Клапан BMW 6 Кабріолет (E64) | Клапан BMW X3 (E83) | Клапан BMW X5 (E70) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BGA |
| Код запчастини | V166190 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, 3, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| O тарілки клапана | 27,5 мм |
| O штока клапана | 6 мм |
| Довжина: | 99,8 мм |
| Код товару | BGA V166190 |
| Кут фаски сідла клапана | 45 ° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230,40 ₴

