-10%

Клапан двигуна IN BMW M42B18/M52B28 32.9X6X106 R4864/S (opt-om)
264 ₴
237,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: FR 4864R
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Клапан двигуна IN BMW M42B18/M52B28 32.9X6X106 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
FR 4864R

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
R4864/S
(FRECCIA)
| Характеристика |
|
|
| O тарілки клапана |
|
|
| O штока клапана |
|
|
| Довжина |
|
|
| Кут фаски сідла клапана |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Технологія з'єднання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AE | V94594 | AE | V91925 | BGA | V011960 |
| BMW | 11341438284 | BMW | 11341438385 | BMW | 11341438451 |
| BMW | 11341738218 | BMW | 11341739820 | BMW | 11341739822 |
| KS | 11960 | LAND ROVER | 1739820 | MAHLE | 081VE30502000 |
| SWAG | 20912823 | SWAG | 20924160 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Клапан BMW 3 (E36) | Клапан BMW 3 Compact (E36) | Клапан BMW 3 купе (E36) |
| Клапан BMW 3 Кабріолет (E36) | Клапан BMW 5 (E34) | Клапан BMW 5 Touring (E34) |
| Клапан BMW Z3 ROADSTER (E36) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Freccia |
| Код запчастини | R4864S |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, Z4, X3, X5, 3, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| O тарілки клапана | 32,9 мм |
| O штока клапана | 6 мм |
| Довжина: | 106 мм |
| Код товару | FR 4864R |
| Кут фаски сідла клапана | 45 ° |
| Матеріал | Хромкрем'яниста сталь |
| Технологія з’єднання | I |
Інформація для замовлення
- Ціна: 237,60 ₴

