-10%

Клапан двигуна IN ALFA 939A4, OPEL Z16LET/Z18XER 31X5X114 R6504/SCR (opt-om)
285 ₴
256,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: FR 6504
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Клапан двигуна IN ALFA 939A4, OPEL Z16LET/Z18XER 31X5X114 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
FR 6504

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
R6504/SCR
(FRECCIA)
| Характеристика |
|
|
| O тарілки клапана |
|
|
| O штока клапана |
|
|
| Довжина |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Кут фаски сідла клапана |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Технологія з'єднання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AE | V98024 | AE | V80016 | ALFA ROMEO | 55557741 |
| BGA | V165040 | CHEVROLET | 55557741 | FIAT | 55557741 |
| FIAT | 641076 | FRECCIA | 7005 | GMC | 55557741 |
| KS | 291117 | KS | 291127 | MAHLE | 011VE31948000 |
| OPEL | 641076 | SHIN HAN | 55557741 | SWAG | 40928642 |
| VAUXHALL | 55557741 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Клапан Alfa Romeo 159 (939_) | Клапан Alfa Romeo 159 SPORTWAGON (939_) | Клапан Alfa Romeo BRERA (939_) |
| Клапан Alfa Romeo SPIDER (939_) | Клапан Fiat CROMA (194_) | Клапан LANCIA DELTA III (844_) |
| Клапан Opel ASTRA H (A04) | Клапан Opel ASTRA H GTC (A04) | Клапан Opel ASTRA H Універсал (A04) |
| Клапан Opel ASTRA H TWINTOP (A04) | Клапан Opel ASTRA J (P10) | Клапан Opel ASTRA J Ліфтбек |
| Клапан Opel ASTRA J GTC | Клапан Opel ASTRA J SPORTS TOURER (P10) | Клапан Opel CORSA D (S07) |
| Клапан Opel CORSA E (X15) | Клапан Opel INSIGNIA A (G09) | Клапан Opel INSIGNIA A Ліфтбек (G09) |
| Клапан Opel INSIGNIA A SPORTS TOURER (G09) | Клапан Opel MERIVA A Мінівен (X03) | Клапан Opel MOKKA / MOKKA X (J13) |
| Клапан Opel SIGNUM Хетчбек (Z03) | Клапан Opel VECTRA C GTS (Z02) | Клапан Opel VECTRA C (Z02) |
| Клапан Opel VECTRA C Універсал (Z02) | Клапан Opel ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) | Клапан Opel ZAFIRA B Фургон/мінівен (A05) |
| Клапан Opel ZAFIRA TOURER C (P12) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Freccia |
| Код запчастини | R6504SCR |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Opel, Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Signum, Astra, Brera, Corsa, 159, Zafira, Croma, Mokka, Vectra, Delta, Spider, Meriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| O тарілки клапана | 31 мм |
| O штока клапана | 5 мм |
| Довжина: | 114 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | Хромований шток клапана |
| Код товару | FR 6504 |
| Кут фаски сідла клапана | 45 ° |
| Матеріал | Хромкрем'яниста сталь |
| Технологія з’єднання | I |
Інформація для замовлення
- Ціна: 256,50 ₴

