-10%

Клапан двигуна EX VW 1.9D 1Y 31X7X95.5 98- R6037/RCR (opt-om)
286 ₴
257,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: FR 6037
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Клапан двигуна EX VW 1.9D 1Y 31X7X95.5 98- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
FR 6037

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
R6037/RCR
(FRECCIA)
| Характеристика |
|
|
| O тарілки клапана |
|
|
| O штока клапана |
|
|
| Довжина |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Кут фаски сідла клапана |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Технологія з'єднання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AE | V94109 | BGA | V331036 | KS | 39474 |
| MAHLE | 029VA30901100 | SWAG | 30919996 | VW | 028109611E |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Клапан Audi 80 B4 Ліфтбек (8C2) | Клапан Audi 80 B4 Avant (8C5) | Клапан Seat CORDOBA (6K1, 6K2) |
| Клапан Seat IBIZA II (6K1) | Клапан Seat INCA (6K9) | Клапан Seat TOLEDO I (1L2) |
| Клапан Skoda FELICIA I (6U1) | Клапан Skoda FELICIA I Універсал (6U5) | Клапан Skoda FELICIA I Пікап (6UF, 6U7) |
| Клапан Skoda FELICIA II (6U1) | Клапан Skoda FELICIA II Універсал (6U5) | Клапан VW CADDY II Мінівен (9K9B) |
| Клапан VW CADDY II Фургон/мінівен (9K9A) | Клапан VW CADDY II Пікап (9U7) | Клапан VW GOLF III (1H1) |
| Клапан VW GOLF III Variant (1H5) | Клапан VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) | Клапан VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) |
| Клапан VW POLO III (6N1) | Клапан VW POLO (6N2) | Клапан VW VENTO (1H2) |
| Клапан VW TRANSPORTER T4 Автобус (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 | Клапан VW TRANSPORTER T4 Фургон (70A, 70H, 7DA, 7DH) | Клапан VW TRANSPORTER T4 Платформа/шасі (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Freccia |
| Код запчастини | R6037RCR |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | 80, Caddy, Cordoba, Polo, Toledo, Felicia, Transporter, Golf, Passat, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| O тарілки клапана | 31 мм |
| O штока клапана | 7 мм |
| Довжина: | 95,5 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | Хромований шток клапана |
| Код товару | FR 6037 |
| Кут фаски сідла клапана | 45 ° |
| Матеріал | Хром-марганець-нікелева сталь |
| Технологія з’єднання | I |
Інформація для замовлення
- Ціна: 257,40 ₴

