-10%

Клапан двигуна EX CXEB/CXFA/CXGA/CXGB/CXHA/CXHB/DASA/DASB/DASC/DAUA/DAUB/DAVA/DAWA 25X5X99.3 R6993/BM (opt-om)
509 ₴
458,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: FR 6993
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Клапан двигуна EX CXEB/CXFA/CXGA/CXGB/CXHA/CXHB/DASA/DASB/DASC/DAUA/DAUB/DAVA/DAWA 25X5X99.3 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
FR 6993

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
R6993/BM
(FRECCIA)
| Характеристика |
|
|
| O тарілки клапана |
|
|
| O штока клапана |
|
|
| Довжина |
|
|
| Кут фаски сідла клапана |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Технологія з'єднання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BGA | V200611 | KS | 331166 | VAG | 04L109611 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Клапан CUPRA FORMENTOR (KM7) | Клапан Seat ATECA (KH7, KHP) | Клапан Seat LEON (KL1) |
| Клапан Skoda KAROQ (NU7, ND7) | Клапан Skoda OCTAVIA IV (NX3, NN3) | Клапан Skoda OCTAVIA IV Combi (NX5) |
| Клапан VW CRAFTER Автобус (SYI, SYJ) | Клапан VW CRAFTER Фургон (SY_, SX_) | Клапан VW CRAFTER Платформа/шасі (SZ_) |
| Клапан VW MULTIVAN T6 (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) | Клапан VW TRANSPORTER T6 / CARAVELLE T6 Автобус (SGB, SGJ, SHB, SHJ) | Клапан VW TRANSPORTER T6 Фургон (SGA, SGH, SHA, SHH) |
| Клапан VW TRANSPORTER T6 Платформа/шасі (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD, SJE, |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Freccia |
| Код запчастини | R6993BM |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Octavia, Passat, Superb, Caddy, Leon, Tiguan, Touran, A3, A6, Transporter, Q3, Formentor, Multivan, Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| O тарілки клапана | 25 мм |
| O штока клапана | 5 мм |
| Довжина: | 99,3 мм |
| Код товару | FR 6993 |
| Кут фаски сідла клапана | 45 ° |
| Матеріал | Біметал |
| Технологія з’єднання | I |
Інформація для замовлення
- Ціна: 458,10 ₴

