-10%

Клапан двигуна EX ALFA 939A4 27.5X5X113.2 R6505/BMCR (opt-om)
380 ₴
342 ₴
- Готово до відправки
- Код: FR 6505
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Клапан двигуна EX ALFA 939A4 27.5X5X113.2 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
FR 6505

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
R6505/BMCR
(FRECCIA)
| Характеристика |
|
|
| O тарілки клапана |
|
|
| O штока клапана |
|
|
| Довжина |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Кут фаски сідла клапана |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Матеріал тарілки клапана |
|
|
| Матеріал штока клапана |
|
|
| Технологія з'єднання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AE | V98025 | AE | V80017 | ALFA ROMEO | 71744388 |
| BGA | V165051 | BGA | V165251 | BK | 24405815SHI |
| CHEVROLET | 24405815 | FIAT | 71744388 | FRECCIA | 6525 |
| FRECCIA | 7006 | GMC | 24405815 | KS | 291128 |
| KS | 291118 | MAHLE | 011VA31949000 | OPEL | 641391 |
| SHIN HAN | 24405815 | SWAG | 40928643 | VAUXHALL | 24405815 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Клапан Alfa Romeo 159 (939_) | Клапан Alfa Romeo 159 SPORTWAGON (939_) | Клапан Alfa Romeo BRERA (939_) |
| Клапан Alfa Romeo SPIDER (939_) | Клапан Fiat CROMA (194_) | Клапан LANCIA DELTA III (844_) |
| Клапан Opel ASTRA H (A04) | Клапан Opel ASTRA H GTC (A04) | Клапан Opel ASTRA H Універсал (A04) |
| Клапан Opel ASTRA H TWINTOP (A04) | Клапан Opel ASTRA J (P10) | Клапан Opel ASTRA J Ліфтбек |
| Клапан Opel ASTRA J GTC | Клапан Opel ASTRA J SPORTS TOURER (P10) | Клапан Opel CORSA D (S07) |
| Клапан Opel CORSA E (X15) | Клапан Opel INSIGNIA A (G09) | Клапан Opel INSIGNIA A Ліфтбек (G09) |
| Клапан Opel INSIGNIA A SPORTS TOURER (G09) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Freccia |
| Код запчастини | R6505BMCR |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Opel, Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Astra, Brera, Corsa, 159, Croma, Delta, Spider |
| Користувальницькі характеристики | |
| O тарілки клапана | 27,5 мм |
| O штока клапана | 5 мм |
| Довжина: | 113,2 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | Хромований шток клапана |
| Код товару | FR 6505 |
| Кут фаски сідла клапана | 45 ° |
| Матеріал | Біметал |
| Матеріал тарілки клапана | Хром-марганець-нікелева сталь |
| Матеріал штока клапана | Хромкрем'яниста сталь |
| Технологія з’єднання | I |
Інформація для замовлення
- Ціна: 342 ₴

