
Кільця поршневі (1CYL) FIAT 65.4 (1.75/2/3.95) 0.8/0.9/1.0 127A/141B/146A 08-209806-00 (opt-om)
542 ₴
- Готово до відправки
- Код: GO 08-209806-00
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Кільця поршневі (1CYL) FIAT 65.4 (1.75/2/3.95) 0.8/0.9/1.0 127A/141B/146A (opt-om)

КОД ТОВАРУ
GO 08-209806-00

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
08-209806-00
(Goetze)
| Характеристика |
|
|
| Надлишковий розмір |
|
|
| Номер компоненту |
|
|
| Номер компоненту |
|
|
| Номер компоненту |
|
|
| Отвір цил. |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AE | R46550040MM | AE | R46560040MM | FIAT | 1900934 |
| MAHLE | 00720N1 | MAHLE | 00720V1 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Кільця AUTOBIANCHI A 112 | Кільця Fiat CINQUECENTO (170_) | Кільця Fiat FIORINO (127_) |
| Кільця Fiat FIORINO (147_) | Кільця Fiat FIORINO PICK UP (147_) | Кільця Fiat PANDA (141_) |
| Кільця Fiat PANDA Фургон/хетчбек (141_) | Кільця Fiat UNO (146_) | Кільця Fiat 127 (127_) |
| Кільця Fiat 127 PANORAMA (127_) | Кільця Fiat 147 (147_) | Кільця Fiat 850 (100_) |
| Кільця Fiat 900 T/E PULMINO (200_) | Кільця Fiat 900 T/E PANORAMA (200_) | Кільця FSO 127P |
| Кільця INNOCENTI KORAL | Кільця LANCIA A 112 | Кільця Seat FURA (25A) |
| Кільця Seat IBIZA I (21A) | Кільця Seat MARBELLA (28A) | Кільця Seat MARBELLA Фургон/хетчбек (028A) |
| Кільця Seat PANDA (141A) | Кільця Seat TERRA (24) | Кільця Seat TERRA Фургон/універсал (024A) |
| Кільця Seat 850 (100GD) | Кільця Seat 127 (127A) | Кільця ZASTAVA YUGO |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GOETZE ENGINE |
| Код запчастини | 0820980600 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Seat, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | 850, Yugo, Fiorino, A 112, Ibiza, Uno, 127P |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | GO 08-209806-00 |
| Надлишковий розмір | 0,4 мм |
| Номер компонента | 3.947mm 231 P GOE13 |
| Отвір цил. | 65,4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 542 ₴

