-10%

Кільце металеве BMW УПЛОТНИТЕЛЬНОЕ КОЛЬЦО 49X66X36,3 ММ 49X66X36,3 ММ 101-949 (opt-om)
299 ₴
269,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: FS 101-949
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Кільце металеве BMW УПЛОТНИТЕЛЬНОЕ КОЛЬЦО 49X66X36,3 ММ 49X66X36,3 ММ (opt-om)

КОД ТОВАРУ
FS 101-949

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
101-949
(Fischer Automotive One)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 01386000 | BMW | 18307503583 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Кільце BMW X5 (E53) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fischer Automotive One |
| Код запчастини | 101949 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Зовнішній діаметр | 66 мм |
| Товщина | 37.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр. | 50 мм |
| Код товару | FS 101-949 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 269,10 ₴

