-10%

Кільце гумове FIAT *10 ШТ DRM01117 (opt-om)
1 023 ₴
920,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: DR DRM01117
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Кільце гумове FIAT *10 ШТ (opt-om)

КОД ТОВАРУ
DR DRM01117

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
DRM01117
(Dr.Motor Automotive)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кількість |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FIAT | 10552083 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Кільце ABARTH 500 / 595 / 695 | Кільце ABARTH 500C / 595C / 695C | Кільце Alfa Romeo 147 (937_) |
| Кільце Alfa Romeo GT (937_) | Кільце Fiat BRAVO II (198_) | Кільце Fiat DOBLO Мінівен (119_, 223_) |
| Кільце Fiat DOBLO Фургон/мінівен (223_) | Кільце Fiat DOBLO Автобус (263_) | Кільце Fiat DOBLO Cargo (263_) |
| Кільце Fiat DOBLO Платформа/шасі (263_) | Кільце Fiat IDEA (350_) | Кільце Fiat IDEA Van (350_) |
| Кільце Fiat LINEA (323_, 110_) | Кільце Fiat MULTIPLA (186_) | Кільце Fiat MULTIPLA VAN (186_) |
| Кільце Fiat PALIO (178_, 171_) | Кільце Fiat PANDA (169_) | Кільце Fiat PANDA Фургон/хетчбек (169_) |
| Кільце Fiat PANDA (312_, 319_) | Кільце Fiat PANDA VAN (312_, 519_) | Кільце Fiat PUNTO (188_) |
| Кільце Fiat PUNTO Фургон/хетчбек (188_) | Кільце Fiat QUBO (225_) | Кільце Fiat STILO (192_) |
| Кільце Fiat STILO MULTI WAGON (192_) | Кільце Fiat STRADA Пікап (178_, 278_) | Кільце Fiat TIPO Ліфтбек (356_, 357_) |
| Кільце Fiat TIPO Хетчбек (356_, 357_) | Кільце Fiat TIPO Універсал (356_, 357_) | Кільце Fiat 500 (312_) |
| Кільце Fiat 500 C (312_) | Кільце LANCIA MUSA (350_) | Кільце LANCIA Y (840_) |
| Кільце LANCIA YPSILON (843_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiat |
| Код запчастини | DRM01117 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 15,5 мм |
| Внутрішній діаметр. | 12,2 мм |
| Код товару | DR DRM01117 |
| Кількість | 10 |
| Товщина | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 920,70 ₴

