-10%

Кільце гумове AUDI СВЕЧ. КОЛОД. 01446800 (opt-om)
175 ₴
157,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: AJ 01446800
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Кільце гумове AUDI СВЕЧ. КОЛОД. (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AJ 01446800

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
01446800
(Ajusa)
| Характеристика |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 04L103070A | DR MOTOR | DRM0848 | ELRING | 811540 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AJUSA |
| Код запчастини | 01446800 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 40 мм |
| Код товару | AJ 01446800 |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 18,8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 157,50 ₴

