-10%

Кільце ABS AUDI 100 (44, 44Q, C3), 80 (8C, B4), A4 (8D2, B5), A6 (4A, C4) 0900001 (opt-om)
484 ₴
435,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: MG 0900001
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Кільце ABS AUDI 100 (44, 44Q, C3), 80 (8C, B4), A4 (8D2, B5), A6 (4A, C4) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
MG 0900001

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0900001
(METZGER)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 443614149A | AUDI | 8D0614149 | NK | 394757 |
| SWAG | 30927176 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Кільце Audi A4 B5 (8D2) | Кільце Audi A4 B5 Avant (8D5) | Кільце Audi A6 C4 (4A2) |
| Кільце Audi A6 C4 Avant (4A5) | Кільце Audi 80 B3 Ліфтбек (893, 894, 8A2) | Кільце Audi COUPE B3 (89, 8B3) |
| Кільце Audi CABRIOLET B3 (8G7) | Кільце Audi 80 B4 Ліфтбек (8C2) | Кільце Audi 80 B4 Avant (8C5) |
| Кільце Audi 90 B3 (893, 894, 8A2) | Кільце Audi 100 C3 Ліфтбек (443, 444) | Кільце Audi 100 C3 Avant (445, 446) |
| Кільце Audi 100 C4 Ліфтбек (4A2) | Кільце Audi 100 C4 Avant (4A5) | Кільце Audi 200 C3 Ліфтбек (447, 448) |
| Кільце Audi 200 C3 Avant (447, 448) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metzger |
| Код запчастини | 0900001 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | 80, 100, Coupe, A4, A6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 107 мм |
| Внутрішній діаметр. | 67 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | для гальмівного диска |
| Код товару | MG 0900001 |
| Кільк. зубц. | 45 |
| Товщина | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 435,60 ₴

