-10%

Змінний елемент фільтра салону, вугільний (Blue Print) TESLA / 110768100A ADBP250014 (opt-om)
610 ₴
549 ₴
- Готово до відправки
- Код: BPR ADBP250014
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Змінний елемент фільтра салону, вугільний (Blue Print) TESLA / 110768100A (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BPR ADBP250014

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ADBP250014
(Blue Print)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | 0986628583 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1340821 | MANN | FP25015 |
| PROFIT | 15252500 | TESLA | 110768100A | TESLA | 110768100C |
| UFI | 3439600 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Змінний TESLA MODEL 3 (5YJ3) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADBP250014 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | TESLA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,163 кг |
| Виконання фільтра | з антибактеріальною дією |
| Висота | 31 мм |
| Довжина: | 242 мм |
| Код товару | BPR ADBP250014 |
| Сторона монтажу | Салон |
| Ширина | 142 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴

