-10%

Змінний елемент фільтра салону, вугільний (Blue Print) RENAULT 27 27 736 08R ADR162526 (opt-om)
647 ₴
582,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: BPR ADR162526
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Змінний елемент фільтра салону, вугільний (Blue Print) RENAULT 27 27 736 08R (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BPR ADR162526

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ADR162526
(Blue Print)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BLUE PRINT | ADW192515 | BOSCH | 0986628553 | CORTECO | 80001457 |
| MANN | FP24182 | NISSAN | 2789100Q0H | PMC | PMWC53 |
| PSA | 95528121 | RENAULT | 272773608R | SWAG | 60103012 |
| WIXFILTRON | WP9337 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Змінний Nissan NV400 АВТОБУС (X62, X62B) | Змінний Nissan NV400 ФУРГОН (X62, X62B) | Змінний Nissan NV400 Платформа/шасі (X62, X62B) |
| Змінний Renault KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) | Змінний Renault KANGOO Express (FW0/1_) | Змінний Renault KANGOO BE BOP (KW0/1_) |
| Змінний Renault MASTER III автобус (JV) | Змінний Renault MASTER III фургон (FV) | Змінний Renault MASTER III Платформа/шасі (EV, HV, UV) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,15 кг |
| Виконання фільтра | з антибактеріальною дією |
| Висота | 23 мм |
| Довжина: | 273 мм |
| Код запчастин | ADR162526 |
| Код товару | BPR ADR162526 |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Ширина | 116 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 582,30 ₴

