-10%

Змінний елемент фільтра салону (Blue Print) NISSAN / 27277-3TT0A ADN12553 (opt-om)
701 ₴
630,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: BPR ADN12553
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Змінний елемент фільтра салону (Blue Print) NISSAN / 27277-3TT0A (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BPR ADN12553

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ADN12553
(Blue Print)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| INFINITI | 272773TT0A | NISSAN | 272773TT0A | WIXFILTRON | WP10009 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Змінний INFINITI JX Джип (L50) | Змінний INFINITI Q60 Купе | Змінний INFINITI Q60 Кабріолет |
| Змінний INFINITI QX60 | Змінний Nissan MURANO III (Z52_) | Змінний Nissan TEANA III (J33, L33) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADN12553 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Infiniti |
| Сумісність з моделлю | QX60, JX SUV, Q60 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,031 кг |
| Виконання фільтра | Фільтр пилку |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 282 мм |
| Код товару | BPR ADN12553 |
| Ширина | 245 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630,90 ₴

