
Електромагнітний клапан пневматичної підвіски КЛАПАН MERCEDES-BENZ EQC (N293) 05.2019- VB-3499 (opt-om)
4 383 ₴
- Немає в наявності
- Код: AO VB-3499
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Електромагнітний клапан пневматичної підвіски КЛАПАН MERCEDES-BENZ EQC (N293) 05.2019- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AO VB-3499

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
VB-3499
(ARNOTT)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Вага нетто |
|
|
| виготовлено в |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Динаміка гальмування/руху |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Тип клапана |
|
|
| Тип підвіски |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BMW | 37206886721 | MERCEDES-BENZ | 2513200158 | MERCEDES-BENZ | A2513200158 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Електромагнітний BMW 5 Touring (G31) | Електромагнітний BMW 6 Gran Turismo (G32) | Електромагнітний Mercedes-Benz E-CLASS T-Model (S213) |
| Електромагнітний Mercedes-Benz E-CLASS All-Terrain (S213) | Електромагнітний Mercedes-Benz R-CLASS (W251, V251) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arnott Inc. |
| Код запчастини | VB3499 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, BMW |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, 6, R-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 0,4 кг |
| Вага | 0,4 кг |
| Висота паковання | 9 см |
| Динаміка гальмування/руху | для ТЗ без Airmatic DC |
| Довжина паковання | 16,5 см |
| Код товару | AO VB-3499 |
| Тип клапана | Електромагнітний клапан |
| Тип підвіски | для ТЗ з пневматичною підвіскою ЗО |
| Ширина паковання | 9 см |
| виготовлено в | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 383 ₴

