
Електромагнітний клапан пневматичної підвіски КЛАПАН MERCEDES-BENZ CLS (C218) 01.2011-08.2014 VB-3267 (opt-om)
9 528 ₴
- Немає в наявності
- Код: AO VB-3267
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Електромагнітний клапан пневматичної підвіски КЛАПАН MERCEDES-BENZ CLS (C218) 01.2011-08.2014 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AO VB-3267

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
VB-3267
(ARNOTT)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Вага нетто |
|
|
| виготовлено в |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Динаміка гальмування/руху |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Кількість роз'ємів |
|
|
| Тип клапана |
|
|
| Тип підвіски |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| MERCEDES-BENZ | 2123200158 | MERCEDES-BENZ | 2123200358 | MERCEDES-BENZ | 2123200658 |
| MERCEDES-BENZ | 2513200058 | MERCEDES-BENZ | A2123200158 | MERCEDES-BENZ | A2123200358 |
| MERCEDES-BENZ | A2123200658 | MERCEDES-BENZ | A2513200058 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Електромагнітний Mercedes-Benz CLS (C218) | Електромагнітний Mercedes-Benz CLS Shooting Brake (X218) | Електромагнітний Mercedes-Benz E-CLASS (W212) |
| Електромагнітний Mercedes-Benz E-CLASS T-Model (S212) | Електромагнітний Mercedes-Benz S-CLASS (W221) | Електромагнітний Mercedes-Benz S-CLASS купе (C216) |
| Електромагнітний Mercedes-Benz S-CLASS (W222, V222, X222) | Електромагнітний Mercedes-Benz S-CLASS купе (C217) | Електромагнітний Mercedes-Benz S-CLASS Кабріолет (A217) |
| Електромагнітний Mercedes-Benz M-CLASS (W164) | Електромагнітний Mercedes-Benz M-CLASS (W166) | Електромагнітний Mercedes-Benz GLE (W166) |
| Електромагнітний Mercedes-Benz R-CLASS (W251, V251) | Електромагнітний Mercedes-Benz GL-CLASS (X164) | Електромагнітний Mercedes-Benz GL-CLASS (X166) |
| Електромагнітний Mercedes-Benz GLS (X166) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arnott Inc. |
| Код запчастини | VB3267 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Кількість роз'ємів | 6 |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, R-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 0,7 кг |
| Вага | 0,8 кг |
| Висота паковання | 8 см |
| Динаміка гальмування/руху | для ТЗ з Airmatic DC |
| Довжина паковання | 11,5 см |
| Код товару | AO VB-3267 |
| Тип клапана | Електромагнітний клапан |
| Тип підвіски | для ТЗ з пневматичною підвіскою |
| Ширина паковання | 9,5 см |
| виготовлено в | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 528 ₴

