
Електромагнітний клапан пневматичної підвіски КЛАПАН BENTLEY CONTINENTAL COUPE (3W , 393) 11.2010-12.2 VB-3265 (opt-om)
9 504 ₴
- Немає в наявності
- Код: AO VB-3265
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Електромагнітний клапан пневматичної підвіски КЛАПАН BENTLEY CONTINENTAL COUPE (3W_, 393) 11.2010-12.2013 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AO VB-3265

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
VB-3265
(ARNOTT)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Вага нетто |
|
|
| виготовлено в |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Тип клапана |
|
|
| Тип підвіски |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ARNOTT | VB3831 | AUDI | 4F0616013 | AUDI | 4Z7616013 |
| BENTLEY | 3D0616013A | BENTLEY | 3D0616013B | BENTLEY | 3D0616013C |
| HOFFER | H58211 | VAG | 3D0616013A | VAG | 3D0616013B |
| VAG | 3D0616013C | VAG | 4F0616013 | VAG | 4Z7616013 |
| VW | 3D0616013A | VW | 3D0616013B | VW | 3D0616013C |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Електромагнітний Audi ALLROAD C5 (4BH) | Електромагнітний Audi A6 C6 (4F2) | Електромагнітний Audi A6 C6 Avant (4F5) |
| Електромагнітний Audi A6 Allroad C6 (4FH) | Електромагнітний Audi A8 D3 (4E2, 4E8) | Електромагнітний BENTLEY CONTINENTAL Купе (3W_, 393) |
| Електромагнітний BENTLEY CONTINENTAL Кабріолет (3W_, 394) | Електромагнітний BENTLEY FLYING SPUR (4W_) | Електромагнітний VW PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arnott Inc. |
| Код запчастини | VB3265 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Bentley |
| Сумісність з моделлю | Phaeton, Continental, Flying Spur, A6, A8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 0,7 кг |
| Вага | 0,8 кг |
| Висота паковання | 8 см |
| Довжина паковання | 11,5 см |
| Код товару | AO VB-3265 |
| Тип клапана | Електромагнітний клапан |
| Тип підвіски | для ТЗ з пневматичною підвіскою |
| Ширина паковання | 9,5 см |
| виготовлено в | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 504 ₴

