
Диск зчеплення SUZUKI WAGON R+ (EM) 1.0 1998- 80-08-819 (opt-om)
1 243 ₴
- Готово до відправки
- Код: ASH 80-08-819
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Диск зчеплення SUZUKI WAGON R+ (EM) 1.0 1998- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
ASH 80-08-819

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
80-08-819
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Діаметр центрування |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Профіль маточини |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 8003314 | BLUE PRINT | ADG03113 | BLUE PRINT | ADM53116 |
| LUK | 318012960 | NK | 113501 | PMC | P3BD010 |
| SACHS | 1878001191 | SACHS | 1862839002 | SECO | SDKI032 |
| SECO | SDKI034 | SECO | SDKI058 | SECO | SDKI104 |
| SUZUKI | 2240075F00 | SUZUKI | 2240075F01 | SUZUKI | 2240075F20 |
| SUZUKI | 2240075F40 | VALEO | 803440 | VALEO PHC | KD05 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Диск Suzuki WAGON R+ Хетчбек (EM) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 8008819 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Wagon R |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 180 мм |
| Внутрішній діаметр. | 125 мм |
| Діаметр центрування | 20 мм |
| Код товару | ASH 80-08-819 |
| Кільк. зубц. | 18 |
| Профіль маточини | 17 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 243 ₴

