-10%

Диск еластичний К-т (Swag) MERCEDES-BENZ 190 (W201), E-CLASS (W124) 10860003 (opt-om)
3 448 ₴
3 103,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: SW 10860003
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Диск еластичний К-т (Swag) MERCEDES-BENZ 190 (W201), E-CLASS (W124) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SW 10860003

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
10860003
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| O окружності центрів отворів |
|
|
| Вага |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Додатковий виріб / додаткова інформація |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Дотримуватися вказівок щодо сервісного обслуговування |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кількість отворів |
|
|
| нове виконання |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FAG | 773001210 | MERCEDES-BENZ | 1244100115 | MERCEDES-BENZ | 1244100615 |
| MERCEDES-BENZ | 1244100715 | MERCEDES-BENZ | 1264100515 | MERCEDES-BENZ | A1244100115 |
| MERCEDES-BENZ | A1244100615 | MERCEDES-BENZ | A1244100715 | MERCEDES-BENZ | A1264100515 |
| METZGER | 8070458 | PROFIT | 23110164 | PROFIT | 23110059 |
| SWAG | 10860017 | SWAG | 10860032 | SWAG | 10860042 |
| TEDGUM | 00415901 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Диск Mercedes-Benz 190 (W201) | Диск Mercedes-Benz 123 Ліфтбек (W123) | Диск Mercedes-Benz 124 Ліфтбек (W124) |
| Диск Mercedes-Benz 124 T-Model (S124) | Диск Mercedes-Benz 124 Купе (C124) | Диск Mercedes-Benz E-CLASS (W124) |
| Диск Mercedes-Benz E-CLASS T-MODEL (S124) | Диск Mercedes-Benz E-CLASS купе (C124) | Диск Mercedes-Benz E-CLASS Кабріолет (A124) |
| Диск Mercedes-Benz S-CLASS (W126) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Swag |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| O окружності центрів отворів | 90 мм |
| Вага | 1,26 кг |
| Зовнішній діаметр | 132 мм |
| Внутрішній діаметр. | 37 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з гайками |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з підкладними шайбами |
| Дотримуватися вказівок щодо сервісного обслуговування | 99943600 |
| Код запчастин | 10860003 |
| Код товару | SW 10860003 |
| Сторона монтажу | спереду |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Товщина | 24 мм |
| Кількість отворів | 6 |
| нове виконання | 99943600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 103,20 ₴

