-10%

Диск гальмівний ПЕРЕДН BMW 3(E30)/Z1 01.1985- ВЕНТИЛИРУЕМЫЙ 6062.10 (opt-om)
1 749 ₴
1 574,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: RS 6062.10
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Диск гальмівний ПЕРЕДН BMW 3(E30)/Z1 01.1985- ВЕНТИЛИРУЕМИЙ (opt-om)

КОД ТОВАРУ
RS 6062.10

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
6062.10
(Remsa)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота |
|
|
| Діаметр центрування |
|
|
| Знак відп. |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кількість отворів |
|
|
| Мін. товщина |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип гальмівного диска |
|
|
| Товщина гальмівного диска |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 60000158 | ASHIKA | 60000158C | ATE | 24012201221 |
| ATE | 24032201221 | BLUE PRINT | ADB114335 | BMW | 34111154749 |
| BMW | 34111154750 | BMW | 34111160915 | BMW | 34111160847 |
| BMW | 34116752352 | BOSCH | 0986478036 | BREMBO | 09488310 |
| DELPHI | BG2347 | EUROREPAR | 1618877780 | FERODO | DDF182 |
| FTE | BS3480 | FTE | BS3480B | LPR | B2171V |
| MANDO | MBC035410 | METELLI | 230123 | NK | 201509 |
| SWAG | 20904059 | TRW | DF2550 | VW | 230123 |
| ZIMMERMANN | 150125820 | ZIMMERMANN | 150125852 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Диск BMW 3 (E30) | Диск BMW 3 Touring (E30) | Диск BMW 3 Кабріолет (E30) |
| Диск BMW Z1 Roadster |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remsa |
| Код запчастини | 606210 |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 35.1 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина | 22 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, Z1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 260 мм |
| Вага | 5 кг |
| Зовнішній діаметр | 260 мм |
| Діаметр центрування | 66 мм |
| Знак відп. | K.B.A.: 61209 |
| Код товару | RS 6062.10 |
| Мін. товщина | 20,4 мм |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 574,10 ₴

