-10%

Диск гальмівний ЗАДН VW TOUAREG 2.5 R5 TDI 03-2010, MULTIVAN V 1.9TDI-2.5TDI -09,TRANSPORTER V 1.9TDI 61160.10 (opt-om)
2 539 ₴
2 285,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: RS 61160.10
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Диск гальмівний ЗАДН VW TOUAREG 2.5 R5 TDI 03-2010, MULTIVAN V 1.9TDI-2.5TDI -09,TRANSPORTER V 1.9TDI-2.5TDI -09 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
RS 61160.10

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
61160.10
(Remsa)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота |
|
|
| Діаметр центрування |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кількість отворів |
|
|
| Мін. товщина |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип гальмівного диска |
|
|
| Товщина гальмівного диска |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 24012202151 | BLUE PRINT | ADV184365 | BOSCH | 0986479S54 |
| BOSCH | 0986479094 | BREMBO | 09A61610 | BREMBO | 09A61611 |
| CHAMPION | 562603CH | DELPHI | BG3894 | EUROREPAR | 1642777080 |
| FERODO | DDF1698 | FTE | BS7139 | FTE | BS7139B |
| LPR | V2006V | NK | 2047114 | SWAG | 30928164 |
| TRW | DF4718S | VW | 230849 | VW | 7L6615601E |
| VW | 7L6615601G | ZIMMERMANN | 600322820 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Диск VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | Диск VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) | Диск VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) |
| Диск VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) | Диск VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remsa |
| Код запчастини | 6116010 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 75.5 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Товщина | 22 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Touareg, Multivan |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 314 мм |
| Вага | 7,68 кг |
| Зовнішній діаметр | 314 мм |
| Діаметр центрування | 76 мм |
| Код товару | RS 61160.10 |
| Мін. товщина | 20 мм |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 285,10 ₴

