-10%

Диск гальмівний ЗАДН VOLVO S80(II) 08-,V70(III) 07-,XC70(II) 07- 08.A536.11 (opt-om)
2 705 ₴
2 434,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: BM 08.A536.11
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Диск гальмівний ЗАДН VOLVO S80(II) 08-,V70(III) 07-,XC70(II) 07- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BM 08.A536.11

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
08.A536.11
(BREMBO)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Діаметр центрування |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кількість отворів |
|
|
| Мін. товщина |
|
|
| Поверхня |
|
|
| Пусковий момент |
|
|
| Тип гальмівного диска |
|
|
| Товщина гальмівного диска |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 61000332 | ASHIKA | 61000332C | ATE | 24011201801 |
| DELPHI | BG4238C | FERODO | DDF1719 | FTE | BS7271 |
| FTE | BS7271B | LPR | V1010P | METELLI | 231202C |
| REMSA | 6126500 | TRW | DF4844 | VOLVO | 30769058 |
| VOLVO | 31471832 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Диск Volvo S80 II (124) | Диск Volvo V70 III (135) | Диск Volvo XC70 II (136) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | 08A53611 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 69 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 12 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | V70, S80, XC70 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 302 мм |
| Діаметр центрування | 64 мм |
| Код товару | BM 08.A536.11 |
| Мін. товщина | 10 мм |
| Поверхня | з покриттям |
| Пусковий момент | 140 Н·м |
| Тип гальмівного диска | повн. |
| Товщина гальмівного диска | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 434,50 ₴

