-10%

Диск гальмівний ЗАДН SSANG YONG KORANDO 2.0 2010- 62096.00 (opt-om)
2 205 ₴
1 984,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: RS 62096.00
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Диск гальмівний ЗАДН SSANG YONG KORANDO 2.0 2010- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
RS 62096.00

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
62096.00
(Remsa)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота |
|
|
| Діаметр центрування |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кількість отворів |
|
|
| Мін. товщина |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип гальмівного диска |
|
|
| Товщина гальмівного диска |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 610SS03 | ASHIKA | 610SS03C | BLUE PRINT | ADG043215 |
| BREMBO | 08D41511 | DELPHI | BG4940C | FERODO | DDF1992C |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3310409 | SSANGYONG | 4840134100 | SSANGYONG | 4840134101 |
| TRW | DF6901 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Диск SsangYong KORANDO (CK) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remsa |
| Код запчастини | 6209600 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 58 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип | Невентильовані |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Korando |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 284 мм |
| Вага | 4,48 кг |
| Зовнішній діаметр | 284 мм |
| Діаметр центрування | 67 мм |
| Код товару | RS 62096.00 |
| Мін. товщина | 8,4 мм |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Тип гальмівного диска | повн. |
| Товщина гальмівного диска | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 984,50 ₴

