-10%

Диск гальмівний ЗАДН SPORT Z ПЕРФОР-ЫЙ ВЕНТИЛ-ЫЙ BMW X5 2013-,X6 2014- 150.2945.52 (opt-om)
6 611 ₴
5 949,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: ZI 150.2945.52
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Диск гальмівний ЗАДН SPORT Z ПЕРФОР-ИЙ ВЕНТИЛ-ИЙ BMW X5 2013-,X6 2014- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
ZI 150.2945.52

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
150.2945.52
(ZIMMERMANN)
| Характеристика |
|
|
| O окружності центрів отворів |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота |
|
|
| Диск |
|
|
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній |
|
|
| Діаметр центрування |
|
|
| Знак відп. |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Мін. товщина |
|
|
| Обробка |
|
|
| Поверхня |
|
|
| Схема розточування/кількість отворів |
|
|
| Тип гальмівного диска |
|
|
| Тип гальмівного диска |
|
|
| Товщина гальмівного диска |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 61000140 | ASHIKA | 61000140C | ATE | 24012402192 |
| BMW | 34216779535 | BMW | 34216795318 | BOSCH | 0986479E29 |
| BREMBO | 09C41413 | FERODO | DDF2624VC | FTE | BS7843HB |
| LPR | B2107VBR | ZIMMERMANN | 150294520 | ZIMMERMANN | 150294532 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Диск BMW X5 (E70) | Диск BMW X5 (F15, F85) | Диск BMW X6 (E71, E72) |
| Диск BMW X6 (F16, F86) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Код запчастини | 150294552 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 78 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 24 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| O окружності центрів отворів | 120 мм |
| Вага | 11,8 кг |
| Зовнішній діаметр | 385 мм |
| Диск | 5 -отв. |
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній | 185 мм |
| Діаметр центрування | 75 мм |
| Знак відп. | ohne ABE |
| Код товару | ZI 150.2945.52 |
| Мін. товщина | 22,4 мм |
| Обработка | з високим вмістом вуглецю |
| Поверхня | з покриттям |
| Схема розточування/кількість отворів | 6/5 |
| Тип гальмівного диска | зі внутрішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 949,90 ₴

