-10%

Диск гальмівний ЗАДН MAZDA 6 ESTATE 02/08- 6 HATCHBACK 08/02- 6 HATCHBACK 08/07- 6 STATION WAGON 08/ 5010-1500 (opt-om)
944 ₴
849,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: PR 5010-1500
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Диск гальмівний ЗАДН MAZDA 6 ESTATE 02/08- 6 HATCHBACK 08/02- 6 HATCHBACK 08/07- 6 STATION WAGON 08/02- 6(GG) 06/02- 6(GH) 08/07- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
PR 5010-1500

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
5010-1500
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Висота |
|
|
| Діаметр центрування |
|
|
| Кількість отворів |
|
|
| Мін. товщина |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип гальмівного диска |
|
|
| Товщина гальмівного диска |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 6103316 | ASHIKA | 6103316C | ATE | 24011003021 |
| BLUE PRINT | ADM54360 | BOSCH | 0986479131 | BOSCH | 0986479B77 |
| BREMBO | 08A11211 | CHAMPION | 562416CH | DELPHI | BG3875C |
| EUROREPAR | 1618889180 | FERODO | DDF1500 | FTE | BS5397B |
| FTE | BS5397 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3313029 | HI-Q | SD4412 |
| LPR | M5005P | MANDO | MBC035444 | MAZDA | G25Y26251 |
| MAZDA | G25Y26251A | MAZDA | GF3Y224251 | MAZDA | GF3Y26251 |
| MAZDA | GF3Y26251A | MAZDA | GFYY224251 | MAZDA | GFYY26251 |
| MAZDA | N123224251 | MAZDA | N123224251A | MAZDA | N12324251 |
| MAZDA | N12324251A | MAZDA | N12326251 | MAZDA | N12326251A |
| MAZDA | N12326251B | MAZDA | N1236251 | MAZDA | N1236251A |
| MAZDA | NF47224251 | MAZDA | NF4726251 | MAZDA (FAW) | G25Y224251C |
| MAZDA (FAW) | G25Y26251C | MAZDA (FAW) | GV7D224251 | MAZDA (FAW) | GV7D26251 |
| METELLI | 230622 | NK | 203269 | NK | 203246 |
| REMSA | 688100 | TRW | DF4442 | ZIMMERMANN | 370307520 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 50101500 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 40.4 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626, MX-5, 6, 323 |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 280 мм |
| Діаметр центрування | 72 мм |
| Код товару | PR 5010-1500 |
| Мін. товщина | 8,4 мм |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Тип гальмівного диска | повн. |
| Товщина гальмівного диска | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849,60 ₴

