-10%

Диск гальмівний ЗАДН MAZDA 323 F, S S 1.3I-1.8I 16V 94.06-,01.01- 0 986 479 128 (opt-om)
1 211 ₴
1 089,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: BO 0986479128
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Диск гальмівний ЗАДН MAZDA 323 F, S S 1.3I-1.8I 16V 94.06-,01.01- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BO 0986479128

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 986 479 128
(BOSCH)
| Характеристика |
|
|
| O окружності центрів отворів |
|
|
| O отвору до |
|
|
| Висота |
|
|
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ |
|
|
| Діаметр центрування |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кількість отворів |
|
|
| Мін. товщина |
|
|
| Поверхня |
|
|
| Тип гальмівного диска |
|
|
| Товщина гальмівного диска |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 6103322 | ASHIKA | 6103322C | ATE | 24011002691 |
| BLUE PRINT | ADM54361 | DELPHI | BG3556 | EUROREPAR | 1642771280 |
| FTE | BS5391 | FTE | BS5391B | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3313027 |
| HI-Q | SD4415 | MAZDA | B26Y26251 | METELLI | 231112 |
| NK | 203248 | REMSA | 683300 | SWAG | 83923443 |
| TRW | DF4278 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Диск Mazda 323 F VI (BJ) | Диск Mazda 323 S VI (BJ) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986479128 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 40 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр маточини | 13 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 323 |
| Користувальницькі характеристики | |
| O окружності центрів отворів | 100 мм |
| O отвору до | 13 мм |
| Зовнішній діаметр | 260,5 мм |
| Діаметр центрування | 55 мм |
| Код товару | BO 0986479128 |
| Мін. товщина | 8 мм |
| Поверхня | змащен. оливою |
| Тип гальмівного диска | повн. |
| Товщина гальмівного диска | 10 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 089,90 ₴

