-10%

Диск гальмівний ЗАДН FORD USA PROBE 10.1993-,MAZDA 626(GE)/626(GF)/626(GW)/MX-6/PREMACY/XEDOS 6 01.199 6206.00 (opt-om)
1 399 ₴
1 259,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: RS 6206.00
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Диск гальмівний ЗАДН FORD USA PROBE 10.1993-,MAZDA 626(GE)/626(GF)/626(GW)/MX-6/PREMACY/XEDOS 6 01.1992- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
RS 6206.00

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
6206.00
(Remsa)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота |
|
|
| Діаметр центрування |
|
|
| Знак відп. |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кількість отворів |
|
|
| Мін. товщина |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип гальмівного диска |
|
|
| Товщина гальмівного диска |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 6103314 | ASHIKA | 6103314C | ATE | 24011002341 |
| BLUE PRINT | ADM54342 | BOSCH | 0986478633 | BREMBO | 08735210 |
| BREMBO | 08735211 | CHAMPION | 561717CH | DELPHI | BG2806 |
| EUROREPAR | 1676008080 | FERODO | DDF524 | FORD | YS8J2C502BA |
| FORD | 3415598 | FORD | 4146391 | FORD | F32Z2C026A |
| FORD USA | 3415598 | FORD USA | F32Z2C026A | FTE | BS3959 |
| FTE | BS3959B | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3313014 | HI-Q | SD5301 |
| LPR | M5721P | MAZDA | G0YN26251 | MAZDA | G0YN26251A |
| MAZDA | GA3Y26251 | MAZDA | GA4Y26251 | MAZDA | GA4Y26251A |
| MAZDA | GA5Y26251 | MAZDA | GA5Y26251A | MAZDA | GA5Y26251B |
| MAZDA | GA5Y26251C | MAZDA | GA5Y26251D | MAZDA | GA7Y26251 |
| MAZDA | GA8Y26251 | MAZDA | GTYF26251 | MAZDA | GTYF26251A |
| MAZDA | GTYF26251B | MAZDA | GTYF26251C | METELLI | 230786 |
| NK | 203228 | PROFIT | 50100524 | TRW | DF2705 |
| VW | 230786 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Диск FORD USA PROBE II (ECP) | Диск Land Rover RANGE ROVER SPORT I (L320) | Диск Mazda 626 IV Hatchback (GE) |
| Диск Mazda 626 IV (GE) | Диск Mazda 626 V Hatchback (GF) | Диск Mazda 626 V (GF) |
| Диск Mazda 626 V Station Wagon (GW) | Диск Mazda MX-6 (GE) | Диск Mazda PREMACY (CP) |
| Диск Mazda PREMACY Van (CP_) | Диск Mazda XEDOS 6 (CA) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remsa |
| Код запчастини | 620600 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 40.2 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda, Land Rover |
| Сумісність з моделлю | 626, Range Rover Sport, Probe, MX-6, Xedos |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 261 мм |
| Вага | 3,63 кг |
| Зовнішній діаметр | 261 мм |
| Діаметр центрування | 72 мм |
| Знак відп. | K.B.A.: 61210 |
| Код товару | RS 6206.00 |
| Мін. товщина | 8 мм |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Тип гальмівного диска | повн. |
| Товщина гальмівного диска | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 259,10 ₴

