-10%

Диск гальмівний ДИСК ГАЛЬМ. NISSAN NAVARA 05-. NISSAN PATHFINDER 05- FRONT 5010-1611 (opt-om)
2 158 ₴
1 942,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: PR 5010-1611
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Диск гальмівний ДИСК ГАЛЬМ. NISSAN NAVARA 05-. NISSAN PATHFINDER 05- FRONT (opt-om)

КОД ТОВАРУ
PR 5010-1611

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
5010-1611
(PROFIT)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 6001109C | ATE | 24012802401 | BLUE PRINT | ADN143118 |
| BOSCH | 0986479S35 | BOSCH | 0986479357 | BREMBO | 09B49610 |
| BREMBO | 09B49611 | DELPHI | BG4176C | EUROREPAR | 1642758480 |
| FERODO | DDF1611 | FTE | BS7374 | FTE | BS7374B |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3301095 | LPR | N2022V | MANDO | MBC035159 |
| NK | 202276 | PMC | HCCWA171 | REMSA | 6134810 |
| TRW | DF6425 | ZIMMERMANN | 200253120 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 50101611 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Висота | 38 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pathfinder |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | PR 5010-1611 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 942,20 ₴

