-10%
![Диск гальмівний ВЕНТИЛ ПЕРЕДН MITSUBISHI SMART COLT [CZ] 04.2004-, FORFOUR 01.2004-06.2007 0 986 479 187 (opt-om), фото 1](https://images.prom.ua/4938095414_disk-galmivnij-ventil.jpg)
Диск гальмівний ВЕНТИЛ ПЕРЕДН MITSUBISHI SMART COLT [CZ] 04.2004-, FORFOUR 01.2004-06.2007 0 986 479 187 (opt-om)
1 866 ₴
1 679,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: BO 0986479187
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Диск гальмівний ВЕНТИЛ ПЕРЕДН MITSUBISHI SMART COLT [CZ] 04.2004-, FORFOUR 01.2004-06.2007 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BO 0986479187

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 986 479 187
(BOSCH)
| Характеристика |
|
|
| O окружності центрів отворів |
|
|
| O отвору до |
|
|
| Висота |
|
|
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ |
|
|
| Діаметр центрування |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кількість отворів |
|
|
| Мін. товщина |
|
|
| Поверхня |
|
|
| Тип гальмівного диска |
|
|
| Товщина гальмівного диска |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 600MM01C | ASHIKA | 600MM01 | ATE | 24012401921 |
| BLUE PRINT | ADC443102 | BOSCH | 0986479958 | BOSCH | 0986479B83 |
| BREMBO | 09999111 | CHAMPION | 562575CH | DELPHI | BG3987 |
| EUROREPAR | 1642758080 | FERODO | DDF1621 | FTE | BS5452 |
| FTE | BS5452B | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3305061 | LPR | M2026V |
| MERCEDES-BENZ | 4544200001 | MERCEDES-BENZ | A4544200001 | METELLI | 230623 |
| MITSUBISHI | 4605A068 | NK | 203035 | PMC | HCCGA057 |
| PROFIT | 50101621 | REMSA | 668010 | SMART | 4544200001 |
| SWAG | 12922835 | TRW | DF4457 | ZIMMERMANN | 380216620 |
| ZIMMERMANN | 380216652 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Диск Mitsubishi COLT VI (Z3_A, Z2_A) | Диск Mitsubishi COLT CZC VI Кабріолет (RG) | Диск Smart FORFOUR (454) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986479187 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 45.6 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Товщина | 24 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Сумісність з маркою | Smart |
| Сумісність з моделлю | Forfour, Colt |
| Користувальницькі характеристики | |
| O окружності центрів отворів | 114,3 мм |
| O отвору до | 12,8 мм |
| Зовнішній діаметр | 256 мм |
| Діаметр центрування | 69 мм |
| Код товару | BO 0986479187 |
| Мін. товщина | 21,5 мм |
| Поверхня | змащен. оливою |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 24 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 679,40 ₴

![Диск гальмівний ВЕНТИЛ ПЕРЕДН MITSUBISHI SMART COLT [CZ] 04.2004-, FORFOUR 01.2004-06.2007 0 986 479 187 (opt-om), фото 2](https://images.prom.ua/6536830157_w159_h159_disk-galmivnij-ventil.jpg)