-10%

Диск гальмівний ВЕНТИЛ ПЕРЕДН MITSUBISHI LANCER SALOON (CY/Z A) (03/07--) F / MITSUBISHI LANCER 0 986 479 783 (opt-om)
1 810 ₴
1 629 ₴
- Готово до відправки
- Код: BO 0986479783
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Диск гальмівний ВЕНТИЛ ПЕРЕДН MITSUBISHI LANCER SALOON (CY/Z_A) (03/07--) F / MITSUBISHI LANCER SPORTBACK (CX_A) 06/08- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BO 0986479783

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 986 479 783
(BOSCH)
| Характеристика |
|
|
| O окружності центрів отворів |
|
|
| O отвору до |
|
|
| Висота |
|
|
| Діаметр центрування |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кількість отворів |
|
|
| Мін. товщина |
|
|
| Поверхня |
|
|
| Тип гальмівного диска |
|
|
| Товщина гальмівного диска |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 6005529 | ASHIKA | 6005529C | ASHIKA | 6005537 |
| ASHIKA | 6005537C | ATE | 24012601641 | BLUE PRINT | ADC443104 |
| BLUE PRINT | ADC443119 | BREMBO | 09B64710 | FTE | BS7236 |
| FTE | BS7236B | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3305073 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3305068 |
| HI-Q | SD4312 | LPR | M1024V | MITSUBISHI | 4615A115 |
| MITSUBISHI | 4615A190 | MITSUBISHI | MN116329 | MITSUBISHI | MN116330 |
| NK | 203057 | SWAG | 80931275 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Диск Mitsubishi LANCER VII (CS_A, CT_A) | Диск Mitsubishi LANCER VIII (CY_A, CZ_A) | Диск Mitsubishi LANCER VIII SPORTBACK (CX_A) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986479783 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 45.4 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр маточини | 13 мм |
| Товщина | 26 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Сумісність з моделлю | Lancer |
| Користувальницькі характеристики | |
| O окружності центрів отворів | 114,3 мм |
| O отвору до | 13 мм |
| Зовнішній діаметр | 275,7 мм |
| Діаметр центрування | 69 мм |
| Код товару | BO 0986479783 |
| Мін. товщина | 24,4 мм |
| Поверхня | змащен. оливою |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 26 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 629 ₴

