-10%

Диск гальмівний HYUNDAI ELANTRA 1.6I SED,H/B DM*1C G4HN 1591CC 16V DOHC FWD 5 MTM + AT -06 SD1019 (opt-om)
1 343 ₴
1 208,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: HQ SD1019
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Диск гальмівний HYUNDAI ELANTRA 1.6I SED,H/B DM*1C G4HN 1591CC 16V DOHC FWD 5 MTM + AT -06 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
HQ SD1019

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
SD1019
(Hi-Q)
| Характеристика |
|
|
| O окружності центрів отворів |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота |
|
|
| Діаметр центрування |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кількість отворів |
|
|
| Тип гальмівного диска |
|
|
| Товщина |
|
|
| Товщина гальмівного диска |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 600HH33 | ASHIKA | 600HH33C | ATE | 24012601571 |
| BLUE PRINT | ADG043154 | BOSCH | 0986479R26 | EUROREPAR | 1642781180 |
| EUROREPAR | 1667853580 | FERODO | DDF2004C | FTE | BS7537 |
| FTE | BS7537B | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3300500 | HYUNDAI | 517122H000 |
| LPR | H2035V | MANDO | MBC030199 | MANDO | HM517122H000 |
| METELLI | 231688C | MOBIS | 517122H000 | NK | 203449 |
| PROFIT | 50102004 | SWAG | 90932688 | TRW | DF4922 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Диск Hyundai ELANTRA IV Ліфтбек (HD) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HI-Q |
| Код запчастини | SD1019 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 26 мм |
| Висота | 47.4 мм |
| Кількість отворів | 7 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Elantra |
| Користувальницькі характеристики | |
| O окружності центрів отворів | 114,3 мм |
| Вага | 6,44 кг |
| Зовнішній діаметр | 275 мм |
| Діаметр центрування | 69 мм |
| Код товару | HQ SD1019 |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 208,70 ₴

