-10%

Диск гальмівний HONDA ACCORD 1993-1998, 1990-1993 60-04-424C (opt-om)
2 002 ₴
1 801,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: ASH 60-04-424C
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Диск гальмівний HONDA ACCORD 1993-1998, 1990-1993 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
ASH 60-04-424C

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
60-04-424C
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| O окружності центрів отворів |
|
|
| Висота |
|
|
| Знак відп. |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кількість отворів |
|
|
| Мін. товщина |
|
|
| Поверхня |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип гальмівного диска |
|
|
| Товщина гальмівного диска |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ACURA | 45251SM4G02 | ASHIKA | 6004424 | BLUE PRINT | ADH24339 |
| BOSCH | 0986479868 | BREMBO | 09580410 | DELPHI | BG2816 |
| FERODO | DDF619 | FTE | BS7771 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3304032 |
| HONDA | 45251SB7E50 | HONDA | 45251SM4G00 | HONDA | 45251SM4G01 |
| HONDA | 45251SM4G02 | HONDA | 45251SN7E50 | HONDA | GBD90837 |
| NK | 209940 | REMSA | 648510 | ROVER | GBD90037 |
| ROVER | GBD90837 | ROVER | GBD90843 | ROVER | GDB90837 |
| TRW | DF2679 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Диск Honda ACCORD IV (CB) | Диск Honda ACCORD V (CC, CD) | Диск Honda ACCORD V (CE, CF_, CD) |
| Диск ROVER 600 I (RH) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 6004424C |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 92 мм |
| Висота | 34.4 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина | 23 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Сумісність з маркою | Rover, Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| O окружності центрів отворів | 92 мм |
| Зовнішній діаметр | 281,6 мм |
| Знак відп. | ECE R90 APPROVED |
| Код товару | ASH 60-04-424C |
| Мін. товщина | 21 мм |
| Поверхня | з лакованим покриттям |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 23 мм |
| Кількість отворів | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 801,80 ₴

