-10%

Диск гальмівний BMW 3(F30,80) 2011-,4 150.2920.20 (opt-om)
5 652 ₴
5 086,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: ZI 150.2920.20
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Диск гальмівний BMW 3(F30,80) 2011-,4 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
ZI 150.2920.20

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
150.2920.20
(ZIMMERMANN)
| Характеристика |
|
|
| O окружності центрів отворів |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота |
|
|
| Диск |
|
|
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній |
|
|
| Діаметр центрування |
|
|
| Знак відп. |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Мін. товщина |
|
|
| Обробка |
|
|
| Поверхня |
|
|
| Схема розточування/кількість отворів |
|
|
| Тип гальмівного диска |
|
|
| Тип гальмівного диска |
|
|
| Тип гальмівного диска |
|
|
| Товщина гальмівного диска |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 61000139 | ASHIKA | 61000139C | BLUE PRINT | ADB114382 |
| BMW | 34206797600 | BOSCH | 0986479E15 | BREMBO | 09C39513 |
| DELPHI | BG9322C | FERODO | DDF2622VC1 | LPR | B2102VBR |
| TRW | DF6601S | ZIMMERMANN | 150292032 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Диск BMW 3 (F30, F80) | Диск BMW 3 Touring (F31) | Диск BMW 3 GRAN TURISMO (F34) |
| Диск BMW 4 купе (F32, F82) | Диск BMW 4 Кабріолет (F33, F83) | Диск BMW 4 Gran Coupe (F36) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Код запчастини | 150292020 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 66 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 24 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| O окружності центрів отворів | 120 мм |
| Вага | 9,40 кг |
| Зовнішній діаметр | 345 мм |
| Диск | 5 -отв. |
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній | 185 мм |
| Діаметр центрування | 75 мм |
| Знак відп. | KBA 61364 |
| Код товару | ZI 150.2920.20 |
| Мін. товщина | 22,4 мм |
| Обработка | з високим вмістом вуглецю |
| Поверхня | з покриттям |
| Схема розточування/кількість отворів | 6/5 |
| Тип гальмівного диска | опущений. |
| Товщина гальмівного диска | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 086,80 ₴

