-10%

Диск гальмівний AUDI Q5 2012-,A8 2.0-6.3 2011- FORMULA Z (С ПЛАВАЮЩЕЙ СТУПИЦЕЙ) 100.3363.75 (opt-om)
15 231 ₴
13 707,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: ZI 100.3363.75
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Диск гальмівний AUDI Q5 2012-,A8 2.0-6.3 2011- FORMULA Z (С ПЛАВАЮЩЕЙ СТУПИЦЕЙ) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
ZI 100.3363.75

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
100.3363.75
(ZIMMERMANN)
| Характеристика |
|
|
| O окружності центрів отворів |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота |
|
|
| Диск |
|
|
| Діаметр центрування |
|
|
| Знак відп. |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Мін. товщина |
|
|
| Обробка |
|
|
| Поверхня |
|
|
| Схема розточування/кількість отворів |
|
|
| Тип гальмівного диска |
|
|
| Тип гальмівного диска |
|
|
| Товщина гальмівного диска |
|
|
| Якість |
|
|
| Якість |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| VAG | 4H0615301AA | VAG | 4H0615301AB | VAG | 4H0615301AC |
| VAG | 4H0615301AN | VAG | 4H0615301G | VAG | 4H0615301L |
| VAG | 4H0615301S | ZIMMERMANN | 100336370 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Диск Audi A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) | Диск Audi Q5 (8RB) | Диск Audi Q5 (FYB, FYG) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Код запчастини | 100336375 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 52 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 36 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A8, Q5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| O окружності центрів отворів | 112 мм |
| Вага | 13,40 кг |
| Зовнішній діаметр | 380 мм |
| Диск | 5 -отв. |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Знак відп. | ECE R90 APPROVED |
| Код товару | ZI 100.3363.75 |
| Мін. товщина | 34 мм |
| Обработка | легований/з високим вмістом вуглецю |
| Поверхня | з покриттям |
| Схема розточування/кількість отворів | 6/5 |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 36 мм |
| Якість | Alu-Topf schwimmend |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 707,90 ₴

