-10%

Диск гальмівний 0 986 479 D58 (opt-om)
3 123 ₴
2 810,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: BO 0986479D58
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Диск гальмівний ДИСК ГАЛЬМІВНИЙ (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BO 0986479D58

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 986 479 D58
(BOSCH)
| Характеристика |
|
|
| O окружності центрів отворів |
|
|
| O отвору до |
|
|
| Висота |
|
|
| Діаметр центрування |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кількість отворів |
|
|
| Мін. товщина |
|
|
| Поверхня |
|
|
| Тип гальмівного диска |
|
|
| Товщина гальмівного диска |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 61000123 | ASHIKA | 61000123C | ATE | 24012002292 |
| BLUE PRINT | ADB114366 | BMW | 34216775287 | BOSCH | 0986479E04 |
| BREMBO | 09C41113 | DELPHI | BG4664C | EUROREPAR | 1667865880 |
| FERODO | DDF2504VC1 | FTE | BS7847HB | LPR | B2074V |
| LPR | B2074VBR | MANDO | MBC035369 | METELLI | 231281C |
| REMSA | 6155010 | TRW | DF6617S | ZIMMERMANN | 150348420 |
| ZIMMERMANN | 150348454 | ZIMMERMANN | 150348452 | ZIMMERMANN | 150348455 |
| ZIMMERMANN | 150348432 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Диск BMW 5 (F10) | Диск BMW 5 Touring (F11) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986479D58 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 68.8 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 20 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| O окружності центрів отворів | 120 мм |
| O отвору до | 16,9 мм |
| Зовнішній діаметр | 330 мм |
| Діаметр центрування | 75 мм |
| Код товару | BO 0986479D58 |
| Мін. товщина | 18,4 мм |
| Поверхня | змащен. оливою |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 810,70 ₴

