-10%

Гільза RENAULT 89.00 G9U720/724/730/750/754 021 WV 34 00 (opt-om)
1 875 ₴
1 687,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: MH 021WV 34
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Гільза RENAULT 89.00 G9U720/724/730/750/754 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
MH 021WV 34

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
021 WV 34 00
(MAHLE)
| Характеристика |
|
|
| O фланця |
|
|
| Вага нетто |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Обробка |
|
|
| Отвір цил. |
|
|
| Робоча втулка циліндра |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FEDERAL | 1402094000 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Гільза Nissan INTERSTAR автобус (X70) | Гільза Nissan INTERSTAR фургон (X70) | Гільза Nissan INTERSTAR Платформа/шасі (X70) |
| Гільза Nissan PRIMASTAR автобус (X83) | Гільза Nissan PRIMASTAR фургон (X83) | Гільза Opel MOVANO A Автобус (X70) |
| Гільза Opel MOVANO A Фургон (X70) | Гільза Opel MOVANO A Платформа/шасі (X70) | Гільза Opel VIVARO A Автобус (X83) |
| Гільза Opel VIVARO A ФУРГОН (X83) | Гільза Opel VIVARO A Платформа/шасі (X83) | Гільза Renault TRAFIC II автобус (JL) |
| Гільза Renault TRAFIC II фургон (FL) | Гільза Renault TRAFIC II Платформа/шасі (EL) | Гільза Renault MASTER II автобус (JD) |
| Гільза Renault MASTER II фургон (FD) | Гільза Renault MASTER II Платформа/шасі (ED/HD/UD) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | 021WV3400 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Interstar, Movano, Trafic, Primastar, Vivaro, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| O фланця | 93,5 мм |
| Вага нетто | 638 г |
| Висота паковання | 19,00 см |
| Зовнішній діаметр | 92,0 мм |
| Довжина: | 168,0 мм |
| Довжина паковання | 10,6 см |
| Код товару | MH 021WV 34 |
| Обработка | SEMI |
| Отвір цил. | 89,0 мм |
| Робоча втулка циліндра | без кільця робочої втулки |
| Ширина паковання | 10,60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 687,50 ₴

