-10%

Гайка колеса (Swag) ГАЙКА КОЛЕСА FORD PKW 50939371 (opt-om)
289 ₴
260,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: SW 50939371
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Гайка колеса (Swag) ГАЙКА КОЛЕСА FORD PKW (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SW 50939371

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
50939371
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Виконання голівок гвинтів / профілю гайок |
|
|
| Диски |
|
|
| Диски |
|
|
| Дотримуватися вказівок щодо сервісного обслуговування |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кріплення коліс |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Поверхня |
|
|
| Розмір внутрішньої нарізі |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Товщина |
|
|
| ШЗ |
|
|
| Якість/клас |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FORD | 1371365 | FORD | 1520046 | FORD | 1576434 |
| FORD | 1576438 | FORD | 4052603 | FORD | 4153719 |
| FORD MOTOR COMPANY | 6C111K024AB | FORD MOTOR COMPANY | 7C111K024AA | FORD MOTOR COMPANY | 7C111K024AB |
| FORD MOTOR COMPANY | 7C111K024BB | FORD MOTOR COMPANY | W705808S427 | FORD MOTOR COMPANY | W705808S902 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Гайка Ford TRANSIT автобус (E_ _) | Гайка Ford TRANSIT фургон (E_ _) | Гайка Ford TRANSIT Платформа/шасі (E_ _) |
| Гайка Ford TRANSIT автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | Гайка Ford TRANSIT фургон (FA_ _) | Гайка Ford TRANSIT Платформа/шасі (FM_ _, FN_ _) |
| Гайка Ford TRANSIT Платформа/шасі (FM_ _, FN_ _, FF_ _) | Гайка Ford TRANSIT V363 Автобус (FAD, FBD) | Гайка Ford TRANSIT V363 Фургон (FCD, FDD) |
| Гайка Ford TRANSIT V363 Платформа/шасі (FED, FFD) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Swag |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,07 кг |
| Виконання голівок гвинтів / профілю гайок | Зовнішній шестигранник |
| Зовнішній діаметр | 31,2 мм |
| Диски | для сталевих дисків |
| Дотримуватися вказівок щодо сервісного обслуговування | 99943600 |
| Код запчастин | 50939371 |
| Код товару | SW 50939371 |
| Кріплення коліс | Плаский буртик |
| Матеріал | Сталь |
| Поверхня | з оцинкуванням |
| Розмір внутрішньої нарізі | M14 x 2 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Товщина | 24,7 мм |
| ШЗ | 21 |
| Якість/клас | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260,10 ₴

