-10%

Гайка колеса (Swag) FORD TOURNEO 2012- / TRANSIT 2013- 50949071 (opt-om)
190 ₴
171 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: SW 50949071
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Гайка колеса (Swag) FORD TOURNEO 2012- / TRANSIT 2013- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SW 50949071

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
50949071
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Виконання голівок гвинтів / профілю гайок |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кріплення коліс |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Поверхня |
|
|
| Розмір внутрішньої нарізі |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Товщина |
|
|
| ШЗ |
|
|
| Якість/клас |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FORD | 1811812 | FORD MOTOR COMPANY | BK311K024AB | FORD MOTOR COMPANY | BK3Z1012A |
| FORD USA | BK3Z1012A |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Гайка Ford TOURNEO CUSTOM V362 Автобус (F3) | Гайка Ford TRANSIT CUSTOM V362 Автобус (F3) | Гайка Ford TRANSIT CUSTOM V362 Фургон (FY, FZ) |
| Гайка Ford TRANSIT V363 Автобус (FAD, FBD) | Гайка Ford TRANSIT V363 Фургон (FCD, FDD) | Гайка Ford TRANSIT V363 Платформа/шасі (FED, FFD) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Swag |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,078 кг |
| Виконання голівок гвинтів / профілю гайок | Зовнішній шестигранник |
| Зовнішній діаметр | 31,3 мм |
| Код запчастин | 50949071 |
| Код товару | SW 50949071 |
| Кріплення коліс | Плаский буртик |
| Матеріал | Сталь |
| Поверхня | З УФ-лаковим покриттям |
| Розмір внутрішньої нарізі | M14 x 1,5 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Товщина | 25 мм |
| ШЗ | 21 |
| Якість/клас | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 171 ₴

