-10%

Втулка стабілізатора гумова LEXUS/TOYOTA LX (URJ201)/LAND CRUISER (VDJ20/UZJ20) 2007=> REAR L/R TO-SB-14096 (opt-om)
285 ₴
256,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: MO TO-SB-14096
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Втулка стабілізатора гумова LEXUS/TOYOTA LX (URJ201)/LAND CRUISER (VDJ20/UZJ20) 2007=> REAR L/R (opt-om)

КОД ТОВАРУ
MO TO-SB-14096

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
TO-SB-14096
(MOOG)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Спосіб зберігання |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип паковання |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | GOM2794 | ASHIKA | GOM2795 | CTR | CVT104 |
| CTR | GV0565 | FEBEST | TSBUZJ200R | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J4272017 |
| LEXUS | 4881560240 | LEXUS | 4881560241 | NIPPARTS | N4292021 |
| SIDEM | 845907 | TOYOTA | 4881560240 | TOYOTA | 4881560241 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Втулка Lexus LX (_J2_) | Втулка Toyota LAND CRUISER 200 (_J2_) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | TOSB14096 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Задня права |
| Довжина | 47 мм |
| Висота | 53 мм |
| Тип кріплення | Гумове |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 5,1 см |
| Внутрішній діаметр. | 25 мм |
| Довжина: | 47 мм |
| Довжина паковання | 5,8 см |
| Код товару | MO TO-SB-14096 |
| Спосіб зберігання | Гумова опора |
| Сторона монтажу | Задня вісь з обох боків |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 5,3 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 256,50 ₴

