-10%

Втулка стабілізатора гумова HYUNDAI/KIA/MITSUBISHI ACCENT/ELANTRA/I30/CARENS/CEE'D/CERATO/MAGENTIS/ HY-SB-8895 (opt-om)
202 ₴
181,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: MO HY-SB-8895
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Втулка стабілізатора гумова HYUNDAI/KIA/MITSUBISHI ACCENT/ELANTRA/I30/CARENS/CEE'D/CERATO/MAGENTIS/RIO/L 400 2006=> FRONT L/R (opt-om)

КОД ТОВАРУ
MO HY-SB-8895

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
HY-SB-8895
(MOOG)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Висота |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип паковання |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | GOMK05 | BGA | BU0892 | BLUE PRINT | ADG080137 |
| CTR | GV0958 | DAYCO | DSS1217 | HYUNDAI | 548132H000 |
| KIA | 548132H000 | MANDO | DCC010734 | MOOG | HYSB14837 |
| NIPPARTS | N4230323 | PMC | PXCRA058B2 | PMC | 548131H100 |
| SIDEM | 881805 | SWAG | 91941436 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Втулка Hyundai i30 (FD) | Втулка Hyundai i30 Універсал (FD) | Втулка KIA CEE'D Хетчбек (ED) |
| Втулка KIA CEE'D SW (ED) | Втулка KIA PRO CEE'D (ED) | Втулка KIA CERATO II Ліфтбек (TD) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | HYSB8895 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 44 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | I30, Pro Ceed |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 22 мм |
| Висота паковання | 3,2 см |
| Довжина паковання | 4,5 см |
| Код товару | MO HY-SB-8895 |
| Сторона монтажу | Передня вісь з обох боків |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 4,3 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 181,80 ₴

