-10%

Втулка стабілізатора гумова HYUNDAI/KIA I20 I (PB/PBT)/IX20 (JC)/VENGA (YN) 2008=> FRONT L/R 887811 (opt-om)
245 ₴
220,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: SID 887811
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Втулка стабілізатора гумова HYUNDAI/KIA I20 I (PB/PBT)/IX20 (JC)/VENGA (YN) 2008=> FRONT L/R (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SID 887811

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
887811
(SIDEM)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Сторона монтажу |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | GOMH205 | BLUE PRINT | ADBP800189 | CTR | GV0762 |
| CTR | GV0959 | DELPHI | TD1766W | FAG | 819014210 |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J4260318 | HYUNDAI | 548131J000 | MOBIS | 548131J000 |
| MOOG | HYSB12672 | PMC | 548131J000 | PMC | CRH910 |
| PMC | PXCRA054B | SKF | VKDS855005 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Втулка Hyundai i20 I (PB, PBT) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sidem |
| Код запчастини | 887811 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Передня |
| Довжина | 44 мм |
| Внутрішній діаметр | 19.3 мм |
| Висота | 48 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр. | 19,3 мм |
| Довжина: | 44 мм |
| Код товару | SID 887811 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220,50 ₴

